top of page
Czym się zajmuję
IMG_0208_male.jpg

Anna Lewandowska

Metodyk Programów ​Korekcji Dysleksji Davisa ®

 

Status mojej licencji sprawdzisz

tutaj

Pomagam dyslektykom przezwyciężyć problemy z czytaniem, pisaniem, skupieniem uwagi, zrozumieniem matematyki, aby mogły odzyskać wiarę w siebie i w pełni uczestniczyć w życiu.

Prowadzę indywidualne kursy korekcji dysleksji metodą Davisa dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Rodzice i inne bliskie dyslektykom osoby rozumieją, że nie są oni niezdolni czy leniwi. Szukają sposobu, aby pomóc swoim dzieciom czy partnerom pokonać napotykane na co dzień trudności.

Wiem, jak bardzo nasze życie może się zmienić, jeśli otrzymamy profesjonalną i skuteczną pomoc w rozwiązaniu naszych problemów.

Chciałabym tak pokierować ludźmi, aby zrozumieli swój styl uczenia się, przejęli kontrolę nad swoją wyobraźnią i zobaczyli, jak mogą z niej korzystać, aby odblokować swój potencjał.

Chciałabym również, aby osoby dyslektyczne zdały sobie sprawę z istnienia pozytywnych aspektów bycia dyslektykiem.

Wielu dyslektyków korzysta na co dzień z atutów dysleksji, nie wiedząc, że dany talent pochodzi z tego samego źródła co niemożność pisania, czytania czy liczenia.

Zapraszam do kontaktu!

 

Kim jestem

Jestem jednym z czterech licencjonowanych metodyków metody Davisa w Polsce oraz profesjonalnym członkiem Davis Learning Foundation w Wielkiej Brytanii.

Posiadam certyfikat Davis Dyslexia Association International w USA.

Jestem też rodzicem dziecka z dysleksją, zafascynowanym podejściem do tematu dysleksji ukazanym w książkach Rona Davisa "Dar Dysleksji" i "Dar uczenia się".

 

Studentka
chłopiec Farbowanie
Kobieta przy biurku
bottom of page